• Česky
  • English
  • Deutsch

Ředitel /ka hotelu

Do *** hotelu v Praze (cca 200 pokojů) hledáme zkušeného profesionála s adekvátní předchozí praxí v celkovém vedení hotelového provozu a jasnou orientací na služby zákazníkům.

Náplň práce:

  • zodpovědnost za provoz a hospodářské výsledky hotelu,
  • pozitivní reprezentace hotelu a rozvoj firemní kultury,
  • zodpovědnost vůči hospodaření hotelu a finančním prostředkům,
  • zajištění optimalizace nákladů na provoz hotelu,
  • rozdělování úkolů a následná kontrola jejich plnění,
  • plánování, organizování a implementace obchodních strategií,
  • personální řízení, koordinace a kontrola činností všech zaměstnanců,
  • komunikace s klíčovými zákazníky (B2B, B2C) a externími dodavateli,
  • motivace, koučink a hodnocení podřízených pracovníků,
  • podíl na propagaci a tvorbě marketingových kampaní hotelu.

Požadujeme

  • prokazatelné zkušenosti min. 5 let s vedením hotelu
  • předchozí zkušenost ze Sales v hotelovém provozu
  • znalost anglického jazyka
  • komplexní ekonomický přehled, orientace na trhu

Nabízíme

  • nástup ideálně od dubna/května 2021
  • hlavní pracovní poměr
  • nástupní mzda v rozmezí 3-4.000 EUR / měs.