• Česky
  • English
  • Deutsch

Služby uchazečům

Spoluprací s naší personální agenturou získáte:

  • bezplatné zařazení do naší databáze
  • nabídky aktuálních volných pozic
  • pravdivé informace o pozicích a výběrových řízeních

A především správného partnera a odborného poradce pro nalezení nového zaměstnání.

Pohovory s uchazeči probíhají v příjemné a neformální atmosféře naší kanceláře, která je velmi dobře dostupná metrem, tramvají i autem (s možností parkování v OC Flora). Naši konzultanti jsou zkušení profesionálové, kteří poskytnou podrobné informace o nabízené pozici i o budoucím zaměstnavateli. Jsou nápomocni při celém průběhu výběrového řízení, veškeré kroky při zprostředkování konkrétní práce s kandidátem konzultují a podají otevřenou zpětnou vazbu.

Způsob naší spolupráce s kandidáty vychází ze zodpovědného, individuálního a partnerského přístupu a především z oboustranné důvěry.

Samozřejmostí je diskrétnost – veškeré informace týkající se kandidáta a výběrového řízení považujeme za důvěrné. Stejný přístup k poskytnutým informacím očekáváme i od uchazečů.

Respektujeme nařízení Evropského parlamentu a Rady EU č.2016/679 ze dne 27.4.2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů, které nabylo účinnosti 25.5.2018.

Našimi klienty jsou společnosti z různých odvětví a oborů činností, od nichž získáváme požadavky na obsazení volných pracovních míst. Nenašli jste teď žádné zajímavé v naší nabídce práce? Nevadí, i tak nám můžete poslat životopis. Jakmile přijde odpovídající pozice, budeme Vás kontaktovat.

Chcete-li se ucházet o nové zaměstnání prostřednictvím naší personální agentury, využijte možností on-line registrace – a zašlete nám svůj strukturovaný životopis s fotografií.

A pokud nás nepotřebujete dnes, myslete na zítřek.Menu